Výsledky z víkendu

1. dostih, start 14:02
1325 CENA AUTODOPRAVA VLČEK s podporou KOMAXIT CZ
Rovina IV.kat. – 1400 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 – 6900 – 4500 – 2100 – 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.8 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SPEED MACHINE(IRE), 7 j 61,0 ž. Kateřina Hlubučková V. LEHCE 01:30,25 4 Kantek Petr, MVDr 120
2. TREASURE ROCK(USA), 4 62,5 am. Jindřich Fabris 10 01:32,43 2 Havlíčková Zdena, Ing. 49
3. SABATON, 3 56,5 Daniel Vyhnálek 3 1/2 01:32,95 3 Bodlák Radim 60
4. PARDONIE, 7 s 58,5 ž. Adam Florian 4 1/2 01:33,76 8 Mach Ján, MVDr. 75
5. NID(POL), 9 63,0 Michal Demo 1 01:33,96 7 Demele Jan 30
6. HELI JAPE, 3 54,5 Sára Plšková hlava 01:33,99 1 Derych Vladimír 120
7. BEST BET, 6 51,0 ž. Peter Hodáň 2 1/2 01:34,41 6 Podhányi Jan 170
8. PRESTIGE OF GRACIE(IRE), 7 62,5 ž. Zuzana Vokálková 8 01:36,03 9 Vymazal Josef 60
9. DEREQUINTA(IRE), 3 55,5 ž. Martina Havelková krk 01:36,08 5 Havelková Martina 120
Nestartovali: PAN DARCY(IRE)
Čas: 01:30,25, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-10-3 1/2-4 1/2-1-hlava-2 1/2-8-krk

Majitel: DS Ondra, Matyáš, Flash, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Jeffcock R.
Video

8. dostih, start 17:34
1332 CENA PLASTICKÉ CHIRURGIE, STOLAŘSTVÍ SÁŇKA, FIRMY AMICA A DOMY ZÁBRDOVICE
Rovina IV.kat. – 2200 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 – 6900 – 4500 – 2100 – 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.8 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZAMINDARTON, 3 s 61,0 Nikola Petrlík JISTĚ 02:30,11 8 Petrlík Allan 40
2. CENNÁ NADĚJE, 3 b 56,0 ž. Vendula Korečková 2 02:30,38 4 Váňa Tomáš 35
3. AS DE TREFFLES(FR), 3 58,5 Eva Buriánková, Mgr. 10 02:32,82 6 Nováková Jana, Ing. 60
4. NIRWA, 4 56,0 Sára Plšková 5 02:33,79 2 Derych Vladimír 150
5. PORTATILE, 6 48,0 žk. Taťána Mášová 6 02:34,95 3 Okleštěk Miloslav 150
6. HEURE, 8 56,0 Michal Demo 11 02:37,43 5 Derych Vladimír 85
7. GALÉRA, 3 b 48,5 ž. Martina Havelková 6 02:38,56 7 Demele Jan 120
8. LEMESÍNA, 9 55,0 ž. Peter Hodáň 10 02:40,72 1 Kantek Petr, MVDr 150
PN EMA RAL, 4 56,0 ž. Kateřina Hlubučková     9 Menclová Aneta 50
Čas: 02:30,11, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-10-5-6-11-6-10

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.
Koně č.3 PORTATILE a č.8 ZAMINDARTON ztratili na startu cca 3 délky. DK přešetřila pád koně č.9 EMA RAL a neshledala cizí zavinění.

Video

4. dostih, start 14:34
1336 MEMORIÁL JOSEFA ŠACHA
Rovina IV.kat. – 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 – 9200 – 6000 – 2800 – 2000)
Zápisné: 0 + 0 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TRINIS, 5 j 61,0 am. Antonín Helfer BOJ 01:15,60 11 Haris Ludvík 85
2. PALADDIO, 4 52,0 Eva Buriánková, Mgr. krk 01:15,67 4 Chaloupka Jiří 60
3. LA VIDA(GER), 3 56,0 Daniel Vyhnálek hlava 01:15,69 8 Hlavatý Pavel 110
4. NIKOLETTA, 3 j 51,0 Simona Laubeová 4 01:16,47 6 Blažek Svatoslav 250
5. ALFAZIVE(FR), 4 55,0 ž. Jan Verner 3/4 01:16,61 13 Demele Jan 85
6. IBAR, 9 b 51,0 ž. Jiřina Andrésová krk 01:16,67 5 Bartoš st. Josef 75
7. MONTE CHRISTO, 7 j 65,5 žk. Agáta Čermáková 2 1/2 01:17,16 12 Kalčík Michal 75
8. CHICA QUERIDA(IRE), 5 bj 58,5 am. Jindřich Fabris krk 01:17,23 10 Kalčík Michal 80
9. VALMONT, 10 s 62,5 Michal Hrouda krk 01:17,28 1 Duchoň Tomáš 60
10. LAFRANCO, 10 s 58,0 žk. Lukáš Charvát hlava 01:17,31 9 Škrášková Alena 140
11. ZLOMEK, 6 56,5 ž. Vendula Korečková 1 1/2 01:17,57 7 Michal Jiří 200
12. LADY HORTENZIE, 5 57,0 žk. Alena Plimlová 3/4 01:17,71 2 Chaloupka Václav, Ing. 130
13. KÁRL, 8 b 49,0 ž. Martina Havelková 6 01:18,86 14 Hanousek Ladislav 170
14. BOUŘKA, 8 56,0 ž. Kateřina Hlubučková 11 01:21,05 3 Kantek Petr, MVDr 50
Čas: 01:15,60, Mezičasy: (24,68 – 24,63 – 26,29)
Výrok: BOJ-krk-hlava-4-3/4-krk-2 1/2-krk-krk-hlava-1 1/2-3/4-6-11

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.
Sankce: žk. Charvát L. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.9 LAFRANCO v průběhu dostihového dne (DŘ § 326), stáj Stáj Bartoš 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky na koni č.5 IBAR (DŘ § 105)

Video

7. dostih, start 16:03
1339 CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
Rovina V.kat. – 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 – 4600 – 3000 – 1400 – 1000)
Zápisné: 150 + 450 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DARK ALIGHIERI, 4 61,0 žk. Alena Plimlová JISTĚ 01:46,82 4 Mourek František 45
2. MARKER SUN, 10 58,5 Lucie Fialová 1 1/4 01:47,01 1 Pišl Martin 35
3. FANTASTIC LADY, 5 59,0 žk. Lukáš Charvát 6 01:48,16 2 Petrlík Allan 80
4. LAKAR, 9 bj 54,0 žk. Taťána Mášová 2 1/2 01:48,63 10 Kalčík Michal 100
5. LABOND, 8 64,0 Dana Bořánková 2 1/2 01:49,11 9 Sýkorová Marcela, Ing. 75
6. DETEKCE, 8 bj 57,0 žk. Maryna Karmanovych hlava 01:49,14 6 Kalčík Michal 90
7. SAVAGE, 9 54,0 am. Kateřina Kuntová 5 01:50,20 7 Kantek Petr, MVDr 120
8. AZALEYA, 5 52,0 žk. Agáta Čermáková 15 01:54,48 8 Hála Libor, MVDr. 85
PN SHARP JAILER, 3 56,0 Valerie Vyhnálková     5 Demele Jan 55
PN EL BUT, 3 61,0 am. Tereza Winterová     3 Bartoš st. Josef 75
Čas: 01:46,82, Mezičasy: (27,08 – 26,49 – 27,04 – 26,21)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-6-2 1/2-2 1/2-hlava-5-15

Majitel: SŠ dostihového sportu, Trenér: Mourek František, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.
DK prošetřila pády koní č.5 SHARP JAILER a č.3 EL BUT, vyslecha am. Kuntovou K. žk. Plimlovou A. a žk Čermákovou A. a shledala, že došlo k tísnění koněm č.8 AZALEYA koně č.7 SAVAGE, které mělo za následek naražení a pád koně č.3 EL BUT, přes kterého následně padl kůň č.5 SHARP JAILER. Sankce: žk. Čermáková A. 500 Kč a odnětí licence na jeden dostihový den tj. 20.10.2019(DŘ § 364c).

Video

About

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required