Čekají nás dostihy v Chuchli a Slušovicích

V neděli 27.10.2019 vyrazíme na závodiště do Velké Chuchle:

13:00 – 3.dostih (011309)
CENA KLOKÁNKU CHODOV
R – handicap V.kat. – 3+ – 1600 m – 20 000 Kč
1 ARISTOTELES, 6 Lucie Fialová 54,5 Pišvejcův Dvůr-Slabý
2 MANY REASONS(IRE), 3 s žk. Alena Plimlová 50,0 Rozkovec
3 PETINGO DANCER, 8 s ž. Jiří Chaloupka 58,0 Hera
4 DETEKCE, 8 bj ž. Jiřina Andrésová 56,5 FVE – Relay JK Levín
5 SHARP JAILER, 3 ž. Jan Verner 56,5 Stáj Latén
6 KÁRL, 8 b ž. Martina Havelková 55,0 Alice Zimčíková
7 ARIGNY, 4 ž. Adam Florian 56,0 Stáj Mirkov – Florian
8 LAKAR, 9 bj žk. Taťána Mášová 50,0 FVE – Relay JK Levín
9 BIG BOBBY(IRE), 5 am. Kateřina Kuntová 60,5 Stáj Cikáda
10 ROXETTE, 3 Eva Buriánková, Mgr. 56,0 Jezdecký klub Cholupice
14:00 – 5.dostih (011306)
CENA KLOKÁNKU HOSTIVICE
R – handicap IV.kat. – 3+ – 1200 m – 40 000 Kč
1 SY JU REE, 3 žk. Taťána Mášová 48,0 DS Karlův Kříž
2 ALFAZIVE(FR), 4 ž. Jan Verner 57,0 Figaro
3 DODYBUD(IRE), 10 žk. Denisa Sikorová 62,0 FVE – Relay JK Levín
4 HOFERGIRL(GB), 3 b am. Kateřina Kuntová 58,0 Bella horse
5 PALADDIO, 4 ž. Jiří Chaloupka 58,0 Görgl`s Farm
6 ADMIRAL PIETT(GER), 3 am. Jana Fialová 49,0 Stáj Sokrates
7 BOUŘKA, 8 ž. Kateřina Hlubučková 59,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
8 TAELL, 4 Michal Kopczyk 60,5 Roman

Závěrečný dostihový den se koná ve Slušovicích tradičně 28.10.2019:

 

12:05 – 2.dostih (030501)
Cena společnosti MPL Trading, s.r.o.
R – cena III.kat. – 2+ – 1000 m – 45 000 Kč
1 SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 9 ž. Zdenko Šmida 61,0 AGA-Vlachovice
2 HENRYTHEAEROPLANE(USA), 7 b ž. Radek Koplík 61,0 Meridian
3 BETTSUT, 4 ž. Martina Havelková 56,5 TOKINAHU-Héč
4 SPEED MACHINE(IRE), 7 j ž. Martin Laube 58,0 DS Ondra, Matyáš, Flash
5 YORDANA, 9 s ž. Zuzana Vokálková 59,5 ELPAM CZ
6 SHARP BROOK, 11 Michal Demo 56,5 Stáj Latén
7 MAYDA(IRE), 5 ž. Vendula Korečková 59,5 Riviera
8 SOTSCHI(SVK), 5 ž. Jaroslav Línek 58,0 EPM Petrus (SVK)
9 DIANE DE GRANDCAMP(FR), 4 b ž. Róbert Šara 59,5 KT OBAL (SVK)
12:45 – 3.dostih (030504)
Cena výrobce krmiva a doplňků PREMIN
R – handicap IV.kat. – 3+ – 2200 m – 30 000 Kč
1 WHITE GHOST, 8 ž. Martina Havelková 56,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
2 ONEGIN(FR), 9 Michal Hrouda 53,5 AG
3 AZDAR(FR), 4 ž. Jaroslav Línek 62,5 DC Zámrsk MUDr. Bruna
4 MY CHARLIE MAN(GB), 8 ž. Vendula Korečková 59,0 R & L
5 VERUNKA, 7 ž. Jiřina Andrésová 49,0 TOKINAHU-Héč
6 DRAMA, 7 b žk. Taťána Mášová 58,0 Stáj Filip
7 NIRWA, 4 Sára Plšková 55,0 PF Ludmírov
8 TREASURE ROCK(USA), 4 ž. Jaromír Šafář 63,5 TIPPLER Group s.r.o.
9 AIGER, 6 s Michaela Musialová 59,5 R.Maag-Hála
10 PRVNÍ DÁMA, 3 ž. Adam Florian 62,0 Cardboard
11 GALÉRA, 3 ž. Peter Hodáň 50,0 TIPPLER Group s.r.o.
12 LANDARON, 5 am. Jindřich Fabris 62,5 Rabbit Trhový Štěpánov

 

 

About

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required