Startky do prvních letošních Slušovic

První dostihový den na domácí dráze ve Slušovicích se uskuteční 27.6.2020 a na startech jednotlivých dostihů máme tyto koně:

14:30 – 2.dostih (030103)
Cena DOSTIHY SLUŠOVICE, z. s.
R – cena IV.kat. – 3+ – 1100 m – 30 000 Kč
1 FABLE, 4 Michal Demo 58,0 Krásno-Podhányi
2 HABIT OF BEAMS, 3 s ž. Jiřina Andrésová 50,5 Zámek Domoradice
3 SHARP BROOK, 12 ž. Martina Havelková 58,0 Stáj Latén
4 NIKOLETTA, 4 ž. Peter Hodáň 53,5 Autodoprava Blažek s.r.o.
5 ALFAZIVE(FR), 5 ž. Jaromír Šafář 58,0 Figaro
6 ETERNITY, 4 ž. Zdenko Šmida 53,5 www.fotomarii.cz
7 LOUIS LITT, 5 ž. Martin Laube 55,0 Stáj Polouček
8 DAPA, 5 žk. Denisa Sikorová 57,5 K-K Metal a.s.

15:00 – 3.dostih (030101)
Cena Zlínského kraje
R – cena III.kat. – 3 – 1600 m – 45 000 Kč
1 QUEEN AM(GB), 3 Michal Demo 55,0 Stáj Březová
2 MAJAKOWSKI(IRE), 3 ž. Martin Laube 59,5 MPL Racing (SVK)
3 MOONLIGHT SERENADE(FR), 3 ž. Martina Havelková 53,0 Vlček – Autodoprava.CZ
4 SUN RAIN(SVK), 3 Daniel Vyhnálek 57,0 Stáj Vymazal
5 SECRET PASSION(GB), 3 Beysim Ferhanov 56,5 DS GAUDIUM
6 WILD BRAU, 3 ž. Adam Florian 57,0 Autodoprava Blažek s.r.o.
7 MEMOU, 3 žk. Denisa Sikorová 52,0 Meridian
8 JUVANA(FR), 3 ž. Jiřina Andrésová 53,0 DS Helen
9 RABBIT TORONADO(GB), 3 ž. Tomáš Lukášek 56,5 Rabbit Trhový Štěpánov

15:30 – 4.dostih (030105)
Cena společnosti D-Plast
R – cena IV.kat. – 3+ – 1600 m – 30 000 Kč
1 AZTEKA, 4 Beysim Ferhanov 58,0 Zeas Staré Hradiště
2 LUSINDA(GB), 5 ž. Martin Laube 57,0 Michaela-Hruboš
3 LAST OPERA SONG(FR), 7 Michal Demo 55,5 Autodoprava Blažek s.r.o.
4 NID(POL), 10 ž. Martina Havelková 56,0 TIPPLER Group s.r.o.
5 AIRUSCHKA, 5 ž. Adam Florian 59,5 R.Maag-Hála
6 PERSEON(IRE), 4 ž. Jiřina Andrésová 58,5 Alegres
7 MY CHARLIE MAN(GB), 9 ž. Vendula Korečková 58,5 R & L
8 TANITSCHKA(GER), 9 ž. Peter Hodáň 54,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
9 GOLDENTON, 4 s Michal Hrouda 62,0 Rabbit Trhový Štěpánov
10 PRESTIGE OF GRACIE(IRE), 8 Daniel Vyhnálek 57,0 Stáj Vymazal
11 TREASURE ROCK(USA), 5 ž. Jaromír Šafář 61,0 TIPPLER Group s.r.o.
12 CATRIONA(GER), 3 žk. Denisa Sikorová 52,0 Stáj Magog

17:00 – 7.dostih (030104)
Cena obce Hošťálková
R – handicap IV.kat. – 4+ – 2900 m – 30 000 Kč
1 ARCTIC STAR(GER), 4 ž. Peter Hodáň 54,0 Lokotrans Slovakia
2 WIMBLEDON, 7 žk. Alena Plimlová 52,5 TARPON LINE – Stašková
3 DOMÉNA, 4 Michal Hrouda 52,0 DS Ponytrans
4 KAFIA(POL), 7 am. Martin Foukal 57,5 PF Ludmírov
5 PRVNÍ DÁMA, 4 ž. Adam Florian 64,0 Cardboard
6 ROSEINTHESAND(GB), 5 Michal Demo 61,5 Stáj Březová
7 ALMANY, 9 b ž. Martina Havelková 56,0 Šomanová Lenka-Lipina
8 LANDARON, 6 Simona Laubeová 58,5 Rabbit Trhový Štěpánov
9 TOXIC(GER), 11 ž. Martin Laube 57,5 KELLY

18:00 – 9.dostih (030106)
Cena města Vsetína
R – handicap V.kat. – 4+ – 2400 m – 20 000 Kč
1 MISS PRAGUE(IRE), 4 sj Michal Demo 61,5 DS Helen
2 CHAMAR, 4 žk. Taťána Mášová 50,0 Stáj Lucie K
3 FARMEDA, 4 ž. Peter Hodáň 55,0 DS Rous
4 RIVERSIDE, 11 am. Petra Hrubá 63,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
5 LEMESÍNA, 10 ž. Jiřina Andrésová 53,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
6 HEURE, 9 ž. Vendula Korečková 54,0 Stáj Lucie K
7 SAMBRA, 4 am. Nikol Zapletalová 53,0 DS Malá Morávka
8 PORTATILE, 7 Michal Hrouda 52,0 Stáj El Halem Okleštěk
9 ORIC, 8 ž. Martin Laube 66,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
10 AIGER, 7 s žk. Lukáš Charvát 63,0 R.Maag-Hála
11 GALÉRA, 4 b ž. Martina Havelková 56,5 TIPPLER Group s.r.o.

 

About

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required