O víkendu do Brna a Chuchle

Startovní listiny na letošní poslední dostihy na závodišti Brno Dvorská 5.10.2019:

14:00 – 1.dostih (120302)
CENA AUTODOPRAVA VLČEK s podporou KOMAXIT CZ
R – handicap IV.kat. – 3+ – 1400 m – 30 000 Kč
1 HELI JAPE, 3 Sára Plšková 54,5 PF Ludmírov
2 TREASURE ROCK(USA), 4 am. Jindřich Fabris 62,5 TIPPLER Group s.r.o.
3 SABATON, 3 Daniel Vyhnálek 56,5 Farma Jankovice
4 SPEED MACHINE(IRE), 7 j ž. Kateřina Hlubučková 61,0 DS Ondra, Matyáš, Flash
5 DEREQUINTA(IRE), 3 ž. Martina Havelková 55,5 Pure Nutrition
6 BEST BET, 6 ž. Peter Hodáň 51,0 Krásno-Podhányi
7 NID(POL), 9 Michal Demo 63,0 TIPPLER Group s.r.o.
8 PARDONIE, 7 s ž. Adam Florian 58,5 Colegium Racing
9 PRESTIGE OF GRACIE(IRE), 7 ž. Zuzana Vokálková 62,5 Stáj Vymazal
10 PAN DARCY(IRE), 4 ž. Vendula Korečková 61,5 Luka-Vedral

Nid

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17:30 – 8.dostih (120305)
CENA PLASTICKÉ CHIRURGIE, STOLAŘSTVÍ SÁŇKA, FIRMY AMICA A DOMY ZÁBRDOVICE
R – handicap IV.kat. – 3+ – 2200 m – 30 000 Kč
1 LEMESÍNA, 9 ž. Peter Hodáň 55,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
2 NIRWA, 4 Sára Plšková 56,0 PF Ludmírov
3 PORTATILE, 6 žk. Taťána Mášová 48,0 Stáj El Halem Okleštěk
4 CENNÁ NADĚJE, 3 b ž. Vendula Korečková 56,0 Stáj Žďárský
5 HEURE, 8 Michal Demo 56,0 Stáj Lucie K
6 AS DE TREFFLES(FR), 3 Eva Buriánková, Mgr. 58,5 Vocetka Kamil
7 GALÉRA, 3 b ž. Martina Havelková 48,5 TIPPLER Group s.r.o.
8 ZAMINDARTON, 3 s Nikola Petrlík 61,0 Rabbit Trhový Štěpánov
9 EMA RAL, 4 ž. Kateřina Hlubučková 56,0 DS Jeníkov

Galéra

 

 

Velká Chuchle 6.10.2019:

14:30 – 4.dostih (011209)
MEMORIÁL JOSEFA ŠACHA
R – handicap IV.kat. – 3+ – 1200 m – 40 000 Kč
1 VALMONT, 10 s Michal Hrouda 62,5 Challenger Horse
2 LADY HORTENZIE, 5 žk. Alena Plimlová 57,0 Hořejší Tvrz Chlum
3 BOUŘKA, 8 ž. Kateřina Hlubučková 56,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
4 PALADDIO, 4 Eva Buriánková, Mgr. 52,0 Görgl`s Farm
5 IBAR, 9 b ž. Jiřina Andrésová 51,0 Stáj Bartoš
6 NIKOLETTA, 3 j Simona Laubeová 51,0 Autodoprava Blažek s.r.o.
7 ZLOMEK, 6 ž. Vendula Korečková 56,5 Novák – Kochánky
8 LA VIDA(GER), 3 Daniel Vyhnálek 56,0 Bernd Nebel
9 LAFRANCO, 10 s žk. Lukáš Charvát 58,0 Team
10 CHICA QUERIDA(IRE), 5 bj am. Jindřich Fabris 58,5 Syndikát V3J
11 TRINIS, 5 j am. Antonín Helfer 61,0 DAR
12 MONTE CHRISTO, 7 j žk. Agáta Čermáková 65,5 FVE – Relay JK Levín
13 ALFAZIVE(FR), 4 ž. Jan Verner 55,0 Figaro
14 KÁRL, 8 b ž. Martina Havelková 49,0 Alice Zimčíková
 

Alfazive

16:00 – 7.dostih (011207)
CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
R – handicap V.kat. – 3+ – 1600 m – 20 000 Kč
1 MARKER SUN, 10 Lucie Fialová 58,5 Rozkovec
2 FANTASTIC LADY, 5 žk. Lukáš Charvát 59,0 Rabbit Trhový Štěpánov
3 EL BUT, 3 am. Tereza Winterová 61,0 Stáj Horní Paseky
4 DARK ALIGHIERI, 4 žk. Alena Plimlová 61,0 SŠ dostihového sportu
5 SHARP JAILER, 3 Valerie Vyhnálková 56,0 Stáj Latén
6 DETEKCE, 8 bj žk. Anna Hůlová 57,0 FVE – Relay JK Levín
7 SAVAGE, 9 am. Kateřina Kuntová 54,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
8 AZALEYA, 5 žk. Agáta Čermáková 52,0 R.Maag-Hála
9 LABOND, 8 Dana Bořánková 64,0 SŠ dostihového sportu
10 LAKAR, 9 bj žk. Taťána Mášová 54,0 FVE – Relay JK Levín

About

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required