V sobotu první letošní dostihy ve Slušovicích

Startovní listiny na Slušovice 15.5.2021:

14:30 – 2.dostih (030104)
Cena Stáje Březová
R – cena IV.kat. – 3+ – 1100 m – 30 000 Kč

1SHARP BROOK, 13ž. Jaromír Šafář62,0Stáj Latén
2ANNIE TIGER, 6am. Sabina Mokrošová55,0Syndikát Dvorska-Vymazal
3SUMMER DRESS(GB), 6Daniel Vyhnálek57,0KELLY
4VALMONT OHNE, 9ž. Jiří Palík59,0Rabbit Trhový Štěpánov
5TATRYNKA, 4am. Markéta Krejčí54,5TPR GALOPP – Slabý
6CORSTON(IRE), 5Michaela Musialová54,5DS Ondra, Matyáš+Flash
7NIGHT SKY, 4ž. Michal Demo60,5DS JOKI – Ilíková
8MEANNAH, 4Taťána Mášová52,0Kelso Stables-Nagy
9BETTSUT, 6ž. Martina Havelková57,5TOKINAHU-Héč
10RENATA(GB), 4ž. Jakub Pavlíček57,0Stáj Březová
11DAPA, 6Denisa Sikorová58,0K-K Metal a.s.

15:00 – 3.dostih (030103)
Cena společnosti TIPSPORT
R – cena III.kat. – 4+ – 2400 m – 45 000 Kč

1AVIGNON, 4ž. Vendula Korečková61,0Michaela-Hruboš
2BLONDIE(GB), 5ž. Michal Demo55,5DS JOKI – Ilíková
3FELIX(FR), 7ž. Jiří Palík59,0Marpet HK Trans s.r.o.
4MOUNT Q(GB), 6Denisa Sikorová52,5Meridian
5FLY AMICO(FR), 4Michaela Musialová55,5MPL Racing CZ
6JAN MESSI, 4Daniel Vyhnálek57,0Kam+Kam Opava
7MISS LATVIA(IRE), 4Taťána Mášová51,0Figaro
8GLAVALINO(SRB), 9am. Sabina Mokrošová55,5Stáj Success (CZ)
9VADETABERRY, 4Simona Laubeová55,0Rabbit Trhový Štěpánov
10CAMELAI, 10ž. Michal Hrouda53,5Stáj Sáňka-Vymazal
11LORIANA OF JAPE, 4ž. Jakub Pavlíček59,5Syndikát 2007
12FRANCESKA BELLA(IRE), 4ž. Jaromír Šafář56,0Statek Blata Český Ráj I
13JESIENKA, 4ž. Peter Hodáň55,5Stáj Polouček
14CHALUHA, 4ž. Martina Havelková53,5Cardboard
15BLACK BET(GB), 8Alena Plimlová51,0R & L

16:00 – 5.dostih (030102)
Cena společnosti CHARVÁT Group s.r.o.
R – cena III.kat. – 3 – 2200 m – 45 000 Kč

1SWEET VALENTINE, 3ž. Michal Hrouda53,0Monte Negro
2TONY BOY(GB), 3ž. Jakub Pavlíček57,0Stáj Březová
3BERENIKA(IRE), 3ž. Martina Havelková53,0Tannaberg na Šumavě
4LAVIGNE, 3Daniel Vyhnálek57,0Syndikát V3J
5BIG TALK(FR), 3ž. Jaromír Šafář56,0U krále Matyáše, UH
6QUENTY, 3ž. Jiří Palík56,0Syndikát 2020 – Piruch
7SUNSET(FR), 3Alena Plimlová52,0TARPON LINE – Stašková
8SALIVANO(POL), 3Taťána Mášová57,0ALEMMAS
9TASMÍNA, 3Michaela Musialová56,5MPL Racing CZ
10ALFONZA, 3ž. Michal Demo55,0Kis-vodomery.cz
11DOROTA(IRE), 3Dana Bořánková53,0Ladislav Špaček

16:30 – 6.dostih (030101)
Cena společnosti D Plast a.s.
R – cena III.kat. – 3+ – 1800 m – 45 000 Kč

1FABLE, 5 bž. Jakub Pavlíček60,0Krásno-Podhányi
2FIOMI, 9ž. Martina Havelková55,0LOKOTRANS Slovakia CZ
3WILD BRAU, 4Daniel Vyhnálek57,0Autodoprava Blažek s.r.o.
4ARMITAGO(FR), 4Michaela Musialová57,5MPL Racing CZ
5LAST OPERA SONG(FR), 8ž. Peter Hodáň55,5Autodoprava Blažek s.r.o.
6TEDDY BEAR(FR), 4ž. Jiří Palík56,5KT OBAL CZ
7URAN(GER), 5ž. Michal Demo56,5Stáj Březová
8ZOHEYR(IRE), 4 sDenisa Sikorová59,0AGA-Vlachovice
9FALCON BABY(IRE), 5ž. Jaromír Šafář56,03 hearts
10RABBIT TORONADO(GB), 4Simona Laubeová55,0Rabbit Trhový Štěpánov

17:30 – 8.dostih (030105)
Cena dostihové dráhy Slušovice
R – handicap V.kat. – 3+ – 1600 m – 20 000 Kč

1ABONDANCE(FR), 7ž. Jiří Palík63,5Industry Independent
2SUN RAIN(SVK), 4Daniel Vyhnálek61,0Stáj Vymazal
3IRISH HERO, 5ž. Pavlína Filipová60,0Stáj Filip
4TANITSCHKA(GER), 10am. Sabina Mokrošová63,0LOKOTRANS Slovakia CZ
5ETERNITY, 5Denisa Sikorová52,0www.fotomarii.cz
6AIGER, 8 sjMichaela Musialová61,5R.Maag-Hála
7SHARP JAILER, 5 sTaťána Mášová51,5Stáj Latén
8HEURE, 10ž. Vendula Korečková58,0Stáj Lucie K
9ODIONETA, 4ž. Peter Hodáň51,0DS Ondra, Matyáš+Flash
10EMA RAL, 6ž. Michal Demo57,0DS Jeníkov
11GALÉRA, 5 bAlena Plimlová52,0TIPPLER Group s.r.o.
12MIKROP ALIGHIERI, 4Simona Laubeová71,5Rabbit Trhový Štěpánov
13LEMESÍNA, 11ž. Martina Havelková57,5LOKOTRANS Slovakia CZ
14SAVAGE, 11ž. Michal Hrouda53,5LOKOTRANS Slovakia CZ

About

You may also like...

Comments are closed.