V sobotu do Brna – výsledky

2. dostih, start 14:58
1069 CENA FIRMY KOKITECH s.r.o. Brno
Rovina IV.kat. – 2800 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 – 6900 – 4500 – 2100 – 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 2.7 (dobrá až pevná)

poř.jméno koněváhajezdecvýrokčasst.č.trenérevq
1.KINGSTON LILLY(IRE), 460,5ž. Jaromír ŠafářBOJ03:09,4510Vocásková Helena16
2.LANDARON, 759,5Simona Laubeová103:09,5912Petrlík Allan78
3.ORSON, 660,0ž. Vendula Korečková4 1/403:10,262Horáková Lenka78
4.ABBEY ROAD, 556,5ž. Peter Hodáň803:11,768Šuránková Kateřina270
5.CAMELAI, 1055,0am. Sabina Mokrošová403:12,619Vymazal Josef220
6.DATTLEI(IRE), 458,5ž. Martina Havelková1103:14,763Havelková Martina330
7.DAJÁNA, 454,0Lucie Fialová1 3/403:15,044Žalud Radek450
8.HELIOS, 455,5Denisa Sikorová3/403:15,196Pecháček Jaroslav550
9.GALÉRA, 5 b56,0Alena Plimlovákr.hlava03:15,205Demele Jan300
10.CHAMAR, 553,0am. Pavlína Kacerová703:16,4214Ilíková Kateřina400
11.MATEY, 455,5Taťána Mášová3 1/403:17,111Kříž Petr330
12.SAINT TOBIAS, 5 s58,0Lukáš Charvát3/403:17,2413Derych Vladimír150
13.PAMPELIŠKA, 454,0am. Tereza Grbavčicová, Mgr.1803:20,747Vašina Josef450

Nestartovali – odváženi: DOSUTTEKI

Čas: 03:09,45, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1-4 1/4-8-4-11-1 3/4-3/4-kr.hlava-7-3 1/4-3/4-18

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Eledy Srl

Kůň č.11 DOSUTTEKI nestartoval z důvodu zranění koně. Am. Zapletalová V. má nárok na poplatek ve prospěch SČADJ za angažovaného jezdce amatéra (DÚ 6/d).
Video

Golden Warrior – pád v oblouku

První letošní dostihy na závodišti Brno-Dvorská 12.6.2021:

14:30 – 2.dostih (120103)
CENA FIRMY KOKITECH s.r.o. Brno
R – cena IV.kat. – 3+ – 2800 m – 30 000 Kč

1MATEY, 4Taťána Mášová55,5Stáj ŠIMI
2ORSON, 6ž. Vendula Korečková60,0Stáj Oran – Horáková
3DATTLEI(IRE), 4ž. Martina Havelková58,5Pure Nutrition
4DAJÁNA, 4Lucie Fialová54,0Quartis-Zámecký Vrch
5GALÉRA, 5 bAlena Plimlová56,0TIPPLER Group s.r.o.
6HELIOS, 4Denisa Sikorová55,5R-A-Pecháček
7PAMPELIŠKA, 4am. Tereza Grbavčicová, Mgr.54,0Peinture naive – Vašina
8ABBEY ROAD, 5ž. Peter Hodáň56,5Falkensee Šuránková
9CAMELAI, 10am. Sabina Mokrošová55,0Stáj Sáňka-Vymazal
10KINGSTON LILLY(IRE), 4ž. Jaromír Šafář60,5Stanislav Chudáček
11DOSUTTEKI, 8am. Veronika Zapletalová54,0Plnotučník Crew
12LANDARON, 7Simona Laubeová59,5Rabbit Trhový Štěpánov
13SAINT TOBIAS, 5 sLukáš Charvát58,0PF Ludmírov
14CHAMAR, 5am. Pavlína Kacerová53,0Stáj Lucie K

15:30 – 4.dostih (120105)
CENA SPOLEČNOSTI TIPSPORT
R – cena IV.kat. – 3+ – 1900 m – 30 000 Kč

1SAN GODENZO, 4 bjam. Jindřich Fabris58,0FVE – Relay JK Levín
2CUNAMI, 6ž. Peter Hodáň56,0Sportif Nutrition Kantek
3FAROM, 4Taťána Mášová55,0Stáj Lucie K
4FIOMI, 9ž. Martina Havelková56,0LOKOTRANS Slovakia CZ
5GOLDEN WARRIOR, 3Alena Plimlová52,0Mersin
6PALOMINA(FR), 4am. Sabina Mokrošová60,0Stáj Sáňka-Vymazal
7LAVIGNE, 3am. Ivana Machačová, MVDr.51,0Syndikát V3J
8GOING TO THE SUN(FR), 4 jDenisa Sikorová56,0KT OBAL CZ
9GOLDENTON, 5 sSimona Laubeová60,0Rabbit Trhový Štěpánov
10RABBIT MAKFI(GB), 8am. Tereza Grbavčicová, Mgr.60,0G-RADIANT Racing

About

You may also like...

Comments are closed.