Umístění v Chuchli, ve Slušovicích se tentokrát nedařilo

Výsledky 27.10.2019 Velká Chuchle:

3. dostih, start 13:34
1373 CENA KLOKÁNKU CHODOV
Rovina V.kat. – 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 – 4600 – 3000 – 1400 – 1000)
Zápisné: 0 + 0 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PETINGO DANCER, 8 s 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:42,86 3 Chaloupka Jiří 90
2. ARIGNY, 4 56,0 ž. Adam Florian 1 1/4 01:43,05 7 Voršilková Helena, Ing. 22
3. BIG BOBBY(IRE), 5 60,5 am. Kateřina Kuntová 2 1/2 01:43,51 9 Koplík Zdeno 65
4. SHARP JAILER, 3 56,5 ž. Jan Verner 9 01:45,26 5 Demele Jan 50
5. DETEKCE, 8 bj 56,5 ž. Jiřina Andrésová 2 1/2 01:45,64 4 Kalčík Michal 100
6. MANY REASONS(IRE), 3 s 50,0 žk. Alena Plimlová 1 01:45,85 2 Pišl Martin 250
7. ROXETTE, 3 56,0 Eva Buriánková, Mgr. krk 01:45,89 10 Duchoň Tomáš 250
8. ARISTOTELES, 6 54,5 Lucie Fialová 7 01:47,56 1 Slabý Petr, Mgr. 170
9. KÁRL, 8 b 55,0 ž. Martina Havelková 2 1/4 01:47,99 6 Hanousek Ladislav 65
Nestartovali – odváženi: LAKAR

Čas: 01:42,86, Mezičasy: (26,40 – 25,70 – 26,15 – 24,61)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-2 1/2-9-2 1/2-1-krk-7-2 1/4
Video

5. dostih, start 14:31
1375 CENA KLOKÁNKU HOSTIVICE
Rovina IV.kat. – 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 – 9200 – 6000 – 2800 – 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PALADDIO, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka BOJ 01:13,37 5 Chaloupka Jiří 22
D TAELL, 4 60,5 Michal Kopczyk 1/2 01:13,47 8 Chaloupka Václav, Ing. 80
2. DODYBUD(IRE), 10 62,0 žk. Denisa Sikorová 3 1/2 01:14,02 3 Kalčík Michal 85
3. HOFERGIRL(GB), 3 b 58,0 am. Kateřina Kuntová nos 01:14,03 4 Koplík Zdeno 80
4. ALFAZIVE(FR), 4 57,0 ž. Jan Verner 1 3/4 01:14,29 2 Demele Jan 35
5. BOUŘKA, 8 59,0 ž. Kateřina Hlubučková 1 3/4 01:14,55 7 Kantek Petr, MVDr 40
6. SY JU REE, 3 48,0 žk. Taťána Mášová 9 01:16,18 1 Kříž Petr 200
ZN ADMIRAL PIETT(GER), 3 49,0 am. Jana Fialová     6 Chaloupka Václav, Ing. 250
Čas: 01:13,37, Mezičasy: (25,26 – 24,25 – 23,86)
Výrok: BOJ-(1/2)-3 1/2-nos-1 3/4-1 3/4-9

Majitel: Görgl`s Farm, Trenér: Chaloupka Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla

Proti výsledku dostihu byl podán protest ex-offo. DK protest uznala jako oprávněný a diskvalifikovala koně č.8 TAEL pro zjištěnou nižší hmotnost j. Kopczyka M. po dostihu o 6,4 kg (z důvodu ztráty sedlové dečky se závažím cca 50 m před cílem dostihu). Sankce: tr. Chaloupka V. Ing. 1000 Kč za nesprávné nasedlání koně č.8 TAEL do dostihu (DŘ § 306). DK prošetřila pád am. Fialové J. z koně č.6 ADMIRAL PIETT a neshledala cizí zavinění.

Video

Slušovice 28.10.2019:

2. dostih, start 12:05
1380 Cena společnosti MPL Trading, s.r.o.
Rovina III.kat. – 1000 m, cena, 2letí a starší
45.000 Kč (22500 – 10350 – 6750 – 3150 – 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SPEED MACHINE(IRE), 7 j 58,0 ž. Martin Laube BOJ 01:02,44 4 Kantek Petr, MVDr 75
2. HENRYTHEAEROPLANE(USA), 7 b 61,0 ž. Radek Koplík 1/2 01:02,51 2 Koplík Zdeno 19
3. YORDANA, 9 s 59,5 ž. Zuzana Vokálková hlava 01:02,54 5 Holčák Radek 75
4. SOTSCHI(SVK), 5 58,0 ž. Jaroslav Línek 1 1/2 01:02,76 8 Kalaš Pavel, Ing. 160
5. BETTSUT, 4 56,5 ž. Martina Havelková 1/2 01:02,86 3 Héč Karel 180
6. MAYDA(IRE), 5 59,5 ž. Vendula Korečková 1 01:03,01 7 Váňa Tomáš 40
7. SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 9 61,0 ž. Zdenko Šmida 1 3/4 01:03,28 1 Holčák František 80
8. SHARP BROOK, 11 56,5 Michal Demo hlava 01:03,30 6 Demele Jan 200
9. DIANE DE GRANDCAMP(FR), 4 b 59,5 ž. Róbert Šara 3 1/2 01:03,95 9 Tomek Tibor 350
3. dostih, start 12:45
1381 Cena výrobce krmiva a doplňků PREMIN
Rovina IV.kat. – 2200 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 – 6900 – 4500 – 2100 – 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
Stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TREASURE ROCK(USA), 4 63,5 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 02:23,65 8 Havlíčková Zdena, Ing. 50
2. PRVNÍ DÁMA, 3 62,0 ž. Adam Florian 2 02:24,00 10 Seménka Zdeněk 40
3. DRAMA, 7 b 58,0 žk. Taťána Mášová 4 1/4 02:24,75 6 Berthier Kateřina 75
4. WHITE GHOST, 8 56,0 ž. Martina Havelková krk 02:24,81 1 Kantek Petr, MVDr 100
5. MY CHARLIE MAN(GB), 8 59,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 02:25,05 4 Syslová Lenka 75
6. AZDAR(FR), 4 62,5 ž. Jaroslav Línek 1 3/4 02:25,30 3 Horáková Lenka 100
7. ONEGIN(FR), 9 53,5 Michal Hrouda 3 02:25,76 2 Bělka Martin 200
8. LANDARON, 5 62,5 am. Jindřich Fabris 2 1/4 02:26,07 12 Petrlík Allan 50
9. VERUNKA, 7 49,0 ž. Jiřina Andrésová krk 02:26,12 5 Héč Karel 400
10. NIRWA, 4 55,0 Sára Plšková 6 02:27,12 7 Derych Vladimír 400
11. AIGER, 6 s 59,5 Michaela Musialová 4 02:27,94 9 Hála Libor, MVDr. 100
12. GALÉRA, 3 50,0 ž. Peter Hodáň 4 02:28,69 11 Demele Jan 400

About

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required