Slušovice: startovní listiny

V sobotu se koná další dostihový den ve Slušovicích a na starech dostihů máme tyto koně:

15:05 – 3.dostih (030201)
Cena společnosti TIPsport
R – handicap III.kat. – 3+ – 1100 m – 45 000 Kč
1 FABLE, 4 s ž. Peter Hodáň 55,5 Krásno-Podhányi
2 VALMONT OHNE, 8 Daniel Vyhnálek 59,0 Rabbit Trhový Štěpánov
3 ALEXANDR(IRE), 7 am. Sabina Mokrošová 62,5 Stáje Těchov
4 BETTSUT, 5 Michal Hrouda 52,5 TOKINAHU-Héč
5 SHARP BROOK, 12 ž. Martina Havelková 53,5 Stáj Latén
6 NATTY`S STAR(SVK), 3 Michaela Musialová 50,5 Mihalík Racing (SVK)
7 OUTBACK RIDER(IRE), 4 s am. Alena Němcová 59,0 DS Radim Bodlák
8 SPEED MACHINE(IRE), 8 j ž. Jaromír Šafář 58,0 Stáj Polouček
9 PRESTIGE OF GRACIE(IRE), 8 Simona Laubeová 52,0 Stáj Vymazal
10 RENATA(GB), 3 s Michal Demo 55,0 Stáj Březová
11 DAPA, 5 žk. Denisa Sikorová 54,0 K-K Metal a.s.
15:30 – 4.dostih (030206)
Cena města Vizovice
R – handicap V.kat. – 3+ – 2400 m – 20 000 Kč
1 HEURE, 9 Daniel Vyhnálek 57,5 Stáj Lucie K
2 AIGER, 7 s Lukáš Charvát 66,0 R.Maag-Hála
3 MY CHARLIE MAN(GB), 9 ž. Jakub Pavlíček 66,5 R & L
4 PAPAYA PAYA, 4 j žk. Agáta Čermáková 50,0 FVE – Relay JK Levín
5 DOMÉNA, 4 Michal Hrouda 59,5 DS Ponytrans
6 SAMBRA, 4 am. Nikol Zapletalová 53,0 DS Malá Morávka
7 SY JU REE, 4 Taťána Mášová 53,5 DS Karlův Kříž
8 PORTATILE, 7 ž. Milan Zatloukal 58,0 Stáj El Halem Okleštěk
9 HELI JAPE, 4 am. Klára Hůlová 55,5 PF Ludmírov
10 LEMESÍNA, 10 ž. Martina Havelková 54,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
11 VERUNKA, 8 Michal Demo 56,0 TOKINAHU-Héč
12 GALÉRA, 4 b Simona Laubeová 52,0 TIPPLER Group s.r.o.
16:30 – 6.dostih (030203)
Cena společnosti Surý – pila
R – cena IV.kat. – 3+ – 1800 m – 30 000 Kč
1 NA KONCI DUHY, 3 Michaela Musialová 52,0 Zámek Domoradice
2 NELISSA, 5 b ž. Milan Zatloukal 58,0 Autodoprava Blažek s.r.o.
3 BOBESH(GB), 4 Daniel Vyhnálek 56,0 Meridian
4 DANCING BLOOD(FR), 5 žk. Denisa Sikorová 53,0 KT OBAL (SVK)
5 DETERMIS, 7 Michal Demo 55,0 EŽ Praha a.s.
6 NID(POL), 10 am. Sabina Mokrošová 55,0 TIPPLER Group s.r.o.
7 TOUCHE FINALE(FR), 4 ž. Martina Havelková 56,5 Hana Veselá
8 RUMINKA(GER), 3 s Michal Hrouda 52,0 Acre
9 SORBET(POL), 5 j žk. Agáta Čermáková 55,5 FVE – Relay JK Levín
10 NARGOTA, 3 ž. Peter Hodáň 51,0 Stáj Filip
11 NEW GAME, 5 Taťána Mášová 53,0 MA PI LENG
12 DOSUTTEKI, 7 am. Nikol Zapletalová 53,0 JK Radkova Lhota-Foukal

About

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required