Výsledky ze sobotních Slušovic

3. dostih, start 15:24
1213 Cena hejtmana Zlínského kraje
Rovina III.kat. – 1100 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 – 10350 – 6750 – 3150 – 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 2.8 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FABLE, 4 s 56,5 ž. Vendula Korečková BOJ 01:07,85 8 Podhányi Jan 150
2. BLUEGRASS BOY(FR), 4 b 56,0 ž. Jiří Palík nos 01:07,86 9 Holčák Radek 21
3. DAPA, 5 53,0 žk. Denisa Sikorová 1/2 01:07,95 2 Holčák František 50
4. NEAR TO BE RICH(FR), 4 j 62,5 ž. Martin Laube 1 01:08,10 1 Kalčík Michal 85
5. SPEED MACHINE(IRE), 8 j 57,5 am. Sabina Mokrošová krk 01:08,17 4 Kantek Petr, MVDr 150
6. PRINCE ORPEN(FR), 9 55,0 ž. Martina Havelková 2 1/4 01:08,50 3 Kantek Petr, MVDr 65
7. SHARP BROOK, 12 58,0 Daniel Vyhnálek 1 1/2 01:08,73 7 Demele Jan 180
8. BOUŘKA, 9 55,0 Michaela Musialová 3/4 01:08,87 6 Kantek Petr, MVDr 200
9. RENATA(GB), 3 s 55,0 Michal Demo 2 3/4 01:09,30 10 Demele Jan 100
Nestartovali: MOLLYS BEST(FR)
Čas: 01:07,85, Mezičasy:
Výrok: BOJ-nos-1/2-1-krk-2 1/4-1 1/2-3/4-2 3/4

Majitel: Krásno-Podhányi, Trenér: Podhányi Jan, Chov: Poledníková H.
Poplatky: stáj K-K Metal a.s. 1500 Kč za osvobození od zkušební cvalu a vedení ke startu koně č.2 DAPA (DU 16/5). Sankce: tr.Holčák R.1500 Kč za neohlášené nepoužití lícních beránků u koně č.9 BLUEGRASS BOY (DU 16/12)

4. dostih, start 15:52
1214 Cena společnosti Tipsport
Rovina III.kat. – 2400 m, handicap, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 – 10350 – 6750 – 3150 – 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 2.8 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GLAVALINO(SRB), 8 56,0 ž. Jiří Palík JISTĚ 02:37,40 7 Mimra Zdeněk 35
2. BLONDIE(GB), 4 55,0 Michal Demo 1 02:37,54 3 Ilíková Kateřina 35
3. NELISSA, 5 b 53,5 ž. Peter Hodáň 8 02:39,09 1 Blažek Svatoslav 150
4. MOONLIGHT SERENADE(FR), 3 51,5 ž. Jiřina Andrésová 1 02:39,25 5 Bodlák Radim 29
5. CAMELAI, 9 53,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 02:39,48 4 Vymazal Josef 150
6. GALÉRA, 4 b 49,0 ž. Martina Havelková 3 02:40,07 8 Demele Jan 250
7. CORSTON(IRE), 4 62,5 Daniel Vyhnálek 10 02:42,08 2 Jelínková Petra 55
Nestartovali: ALEXANDR(IRE)
Čas: 02:37,40, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-8-1-1 1/4-3-10

Majitel: Stáj Success (CZ), Trenér: Mimra Zdeněk, Chov: Mitrovič Dragan
Sankce: stáj DS JOKI – Ilíková a Stáj Success (CZ) po 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky u koní č.3 BLONDIE a č.7 GLAVALINO (DU 16/14)

6. dostih, start 16:52
1216 Cena společnosti Kůže s.r.o. Hošťálková s podporou společnosti Auto Kora s.r.o.
Rovina V.kat. – 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 – 4600 – 3000 – 1400 – 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 2.8 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SUN RAIN(SVK), 3 60,0 ž. Jiří Palík TUHÝ BOJ 01:41,72 6 Vymazal Josef 75
2. TANITSCHKA(GER), 9 59,5 Daniel Vyhnálek hlava 01:41,74 2 Kantek Petr, MVDr 50
3. IRISH HERO, 4 56,0 ž. Pavlína Filipová hlava 01:41,78 7 Berthier Kateřina 60
4. ETERNITY, 4 j 51,0 žk. Denisa Sikorová 1 1/2 01:41,99 1 Holčák Radek 150
5. CULIHRACH(IRE), 3 j 56,5 ž. Martina Havelková 1 01:42,17 11 Havelková Martina 35
6. NID(POL), 10 64,0 am. Sabina Mokrošová krk 01:42,25 10 Demele Jan 150
7. HEURE, 9 58,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:42,38 4 Ilíková Kateřina 120
8. ALFAZIVE(FR), 5 b 57,5 ž. Martin Laube 3/4 01:42,51 8 Demele Jan 120
9. HELI JAPE, 4 55,0 am. Klára Hůlová hlava 01:42,55 3 Derych Vladimír 200
10. MONTE CHRISTO, 8 j 62,5 Simona Laubeová 4 1/4 01:43,38 9 Kalčík Michal 100
11. AIGER, 7 s 64,0 Lukáš Charvát 8 01:45,02 12 Hála Libor, MVDr. 120
12. FJÄRIL, 3 49,5 ž. Jiřina Andrésová 3 1/2 01:45,64 5 Bodlák Radim 85
Čas: 01:41,72, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-hlava-1 1/2-1-krk-3/4-3/4-hlava-4 1/4-8-3 1/2

Majitel: Stáj Vymazal, Trenér: Vymazal Josef, Chov: Ovečková Z.
Sankce: stáj www.fotomarii.cz 400 Kč za nenahlášenou pomoc u startu u koně č.1 ETERNITY (DŘ § 344)

10. dostih, start 19:10
1220 Cena společnosti Štec SVT, s.r.o.
Rovina IV.kat. – 1800 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 – 6900 – 4500 – 2100 – 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 2.8 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BOBESH(GB), 4 58,0 ž. Jiří Palík JISTĚ 01:54,50 4 Holčák František 50
2. TOUCHE FINALE(FR), 4 56,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:54,72 1 Chaloupka Václav, Ing. 75
3. LAST OPERA SONG(FR), 7 57,5 Michal Demo krk 01:54,76 5 Blažek Svatoslav 120
4. VALMONT OHNE, 8 58,0 Daniel Vyhnálek 1 1/2 01:55,04 7 Havlíček Jan 24
5. ZAMINDARTON, 4 s 58,0 Simona Laubeová 2 01:55,36 10 Petrlík Allan 65
6. SORBET(POL), 5 j 60,5 ž. Martin Laube 2 01:55,75 3 Kalčík Michal 120
7. RUMINKA(GER), 3 s 52,5 Michaela Musialová 4 3/4 01:56,65 2 Bodlák Radim 120
8. VOSSOLIE, 7 s 58,0 ž. Jiřina Andrésová 9 01:58,41 11 Andrés Dušan 120
9. NAISAN, 3 50,5 Taťána Mášová 2 1/2 01:58,89 6 Blažek Svatoslav 250
10. NIGHT SKY, 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 1 3/4 01:59,17 12 Ilíková Kateřina 120
11. CHALUHA, 3 54,5 am. Sabina Mokrošová 2 3/4 01:59,73 9 Seménka Zdeněk 450
12. SHARP MISSILE, 3 53,0 ž. Vendula Korečková daleko 02:05,13 8 Demele Jan 1000
Čas: 01:54,50, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-krk-1 1/2-2-2-4 3/4-9-2 1/2-1 3/4-2 3/4-daleko

Majitel: Meridian, Trenér: Holčák František, Chov: Aston House Stud
Sankce: stáj DS JOKI – Ilíková 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky u koně č.12 NIGHT SKY (DU 16/14)

About

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required