Vítězství a umístění ve Slušovicích

Vítězství zajistila v neděli 8.7.2018 ve Slušovicích hnědka Galeona reprezentantka stáje TIPPLER Group s.r.o pana Petra karlíka, který je zároveň jejím chovatelem. Další umístění zajistili i naši svěřenci Sharp Brook4.místo, Stáj Latén), Sebastiano3.místo (www.fotomarii.cz), Oléron2.místo (Macháč-Motors) a Giselle (Valentine racing), která debutovala doběhla na 6.místě.
Všichni naši svěřenci nám udělali radost, jelikož dráha byla tvrdá a teplota vzduchu stoupala již dopoledne k vysokým teplotám. V sedle koní byl ž.Palík a debutující Giselle provedla dostihem ž.Havelková.
Fotogalerie zde

4. dostih, start 11:03
1227 Cena Zlínského kraje
Rovina III.kat. – 1160 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 – 10350 – 6750 – 3150 – 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 – 6000 – 4000)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NYANI TOMBA(IRE), 8 s 61,5 ž. Vendula Korečková BOJ 01:07,93 2 Váňa Tomáš  
2. EASYRIDER(FR), 3 53,5 Antoine Subias krk 01:07,99 4 Nieslanik Miroslav  
3. POET`S ROCK(FR), 5 59,0 Adam Florian 2 01:08,26 6 Tůma Pavel  
4. SHARP BROOK, 10 58,5 ž. Jiří Palík krk 01:08,32 3 Demele Jan  
5. YORDANA, 8 s 60,0 ž. Zuzana Vokálková 1 1/2 01:08,56 10 Holčák Radek  
6. MY CHARLIE MAN(GB), 7 58,5 ž. Martina Havelková 4 1/4 01:09,24 7 Syslová Lenka  
7. COOL BABY(GB), 3 55,0 žk. David Liška 8 01:10,55 5 Vinklárek René, Bc.  
8. DESSON(ITY), 9 57,0 žk. Sára Plšková 15 01:13,51 9 Derych Vladimír

Sharp Brook

5. dostih, start 11:33
1228 Cena pily Mika
Rovina V.kat. – 2400 m, handicap, 3letí a starší
15.000 Kč (7500 – 3450 – 2250 – 1050 – 750)
Zápisné: 200 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GALEONA, 3 56,0 ž. Jiří Palík BOJ 02:40,07 6 Demele Jan  
2. CAMELAI, 7 54,5 Daniel Vyhnálek 3/4 02:40,18 3 Vymazal Josef  
3. SAVAGE, 8 52,0 ž. Martina Havelková 3/4 02:40,32 7 Kantek Petr, MVDr  
4. AIGER, 5 s 55,0 Michaela Musialová 3 3/4 02:41,03 5 Hála Libor, MVDr.  
5. HEURE, 7 56,5 ž. Vendula Korečková 5 02:42,06 2 Derych Vladimír  
6. CATHY PRINCESS, 7 b 54,0 Nikola Petrlík 2 1/4 02:42,44 4 Šimčík Radek  
7. SPEED OF GRACIE(IRE), 10 52,0 am. Michaela Horáková, Bc. 3 1/4 02:43,17 1 Škrášková Alena

Galeona

6. dostih, start 12:05
1229 Cena Music Restaurace SUD
Rovina IV.kat. – 2200 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 – 6900 – 4500 – 2100 – 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEMESÍNA, 8 52,0 Antoine Subias JISTĚ 02:22,59 1 Kantek Petr, MVDr  
2. DAPA, 3 59,0 ž. Zuzana Vokálková 2 1/4 02:22,97 7 Holčák František  
3. SEBASTIANO, 9 64,5 ž. Jiří Palík 3 02:23,45 4 Demele Jan  
4. PORTATILE, 5 49,0 ž. Jiřina Andrésová 1 02:23,65 6 Okleštěk Miloslav  
5. ALMANY, 7 b 58,5 ž. Martina Havelková krk 02:23,73 3 Šomanová Lenka, Ing.  
6. BLACK BET(GB), 5 63,5 ž. Vendula Korečková 1 1/2 02:23,98 5 Syslová Lenka  
7. NELISSA, 3 55,0 žk. David Liška 3 1/2 02:24,61 2 Blažek Svatoslav

Sebastiano

7. dostih, start 12:32
1230 Cena spolku DOSTIHY SLUŠOVICE, z.s.
Rovina IV.kat. – 3000 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 – 6900 – 4500 – 2100 – 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RONALDO KING, 3 s 60,0 ž. Zuzana Vokálková JISTĚ 03:27,39 2 Holčák Radek  
2. OLÉRON, 3 56,0 ž. Jiří Palík 1 1/4 03:27,59 1 Demele Jan  
3. KENTUCKY JACK, 3 58,0 ž. Vendula Korečková daleko 03:31,68 7 Váňa Tomáš  
4. FARTMIDA, 3 54,5 ž. Jiřina Andrésová daleko 03:36,34 6 Rous Petr, Ing.  
5. CHRIS DARSIE, 3 54,5 ž. Martina Havelková 3 1/4 03:36,83 5 Růžičková Martina  
6. LYOBA, 3 55,0 žk. David Liška 5 03:38,02 3 Složil Pavel  
ZN CORRADO CATTANI, 3 52,5 am. Tereza Grbavčicová, Bc.     4 Theimer Milan, Ing.

Oléron

8. dostih, start 13:09
1231 Cena společnosti Služby města Slušovice
Rovina IV.kat. – 1600 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 – 6900 – 4500 – 2100 – 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EXCHANGE(GB), 10 61,5 ž. Vendula Korečková TUHÝ BOJ 01:39,36 1 Popelka Stanislav  
2. KING`S SHILLING(USA), 4 61,5 ž. Zuzana Vokálková kr.hlava 01:39,37 7 Holčák František  
3. VALMONT OHNE, 6 61,5 Daniel Vyhnálek 1 3/4 01:39,64 3 Havlíčková Zdena, Ing.  
4. DRAMA, 6 b 57,5 ž. Pavlína Filipová 2 3/4 01:40,09 4 Berthier Kateřina  
5. IWNIANKA(POL), 6 60,0 Antoine Subias 2 01:40,44 5 Nieslanik Miroslav  
6. GISELLE, 3 51,0 ž. Martina Havelková daleko 01:44,93 6 Demele Jan  
7. AIRUSCHKA, 3 51,0 Michaela Musialová 12 01:47,36 2 Hála Libor, MVDr.

Giselle

 

About

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required