V sobotu i neděli na dostizích

Na startu o víkendu můžet evidět naše svěřence:

1.6.2019 Velká Chuchle:

14:00 – 1.dostih (010603)
CENA SPOLEČNOSTI EMONT BOHEMIA
R – cena III.kat. – 2 – 1200 m – 60 000 Kč
1 SHENAH(IRE), 2 ž. Martina Havelková 56,0 Tannaberg na Šumavě
2 SHIROCCO ALIGHIERI, 2 Michal Kopczyk 57,0 Rabbit Trhový Štěpánov
3 AMBRA(FR), 2 ž. Jan Verner 56,0 Roman
4 DARKGELTON LADY, 2 Lucie Fialová 55,0 Rabbit Trhový Štěpánov
5 WHISKEY PALACE(FR), 2 Michaela Musialová 56,0 Dara Racing
6 JOGANVILLE(FR), 2 ž. Martin Laube 58,0 MUDr. Eva Nieslaniková
7 FORTE, 2 ž. Giuseppe Virdis 57,0 DAR
8 RABBIT TORONADO(GB), 2 am. Jindřich Fabris 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
9 RENATA(GB), 2 Michal Demo 55,0 Stáj Březová
10 BARTHESA(IRE), 2 ž. Tomáš Lukášek 56,0 Statek Blata Český ráj

Renata(GB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16:30 – 6.dostih (010601)
67. VELKÁ ČERVNOVÁ CENA AUTO JAROV KUNRATICE
R – cena I.kat. – 3 – 2212 m – 150 000 Kč
1 ANGKOR WAT(GB), 3 ž. Jaromír Šafář 58,0 Joly
2 CHIOUBOUCAR(FR), 3 ž. Martin Laube 58,0 Estrella
3 OUTBACK RIDER(IRE), 3 ž. Jiří Chaloupka 58,0 Russian Racing Syndicate
4 WELL ABSOLUT, 3 s ž. Jan Verner 58,0 Racing Photo
5 DALANDI, 3 ž. Jan Rája 59,0 MUDr. Eva Nieslaniková
6 CORSTON(IRE), 3 ž. Radek Koplík 58,0 Russian Racing Syndicate
7 CALORIFIC(IRE), 3 ž. Zdenko Šmida 58,0 K-K Metal a.s.
8 TULARKA(IRE), 3 ž. Tomáš Lukášek 56,5 Statek Blata Český ráj
9 BENJAMIN(FR), 3 ž. Petr Foret 58,0 DS Pegas
10 BIG BEN, 3 ž. Giuseppe Virdis 58,0 Gold & Turf
11 URAN(GER), 3 Michal Demo 58,0 Stáj Březová
12 PACIFIC HILL(GER), 3 ž. Jiří Palík 58,0 Monte Negro
13 BELL ELYSEES(GB), 3 ž. Milan Zatloukal 58,0 Lokotrans
14 ZAMINDARTON, 3 s am. Jindřich Fabris 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
15 MIKE OF JAPE, 3 žk. David Liška 58,0 Vocetka

Uran(GER)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.3.2019 Bratislava:

5. dostihy 16:10 (10607) – Cena LALIQUE
rovina III kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1200 m, 2 600 EUR
1 AKBULAT (GB), 6 dž. Jaromír Šafář 59.0 Stajňa Egl
2 BOUQUET, 3 Michaela Musialová 50.0 PD Senica
3 LA PALOMA, 5 Adam Florian 55.0 EPM Petrus
4 WIRRWARR (GER), 3 dž. Jan Rája 59.0 ARS Invest Zimková
5 FAYAFI (FR), 4 dž. Zdenko Šmida 52.0 KT OBAL
6 BLUEGRASS BOY (FR), 3 dž. Zuzana Vokálková 62.0 AGA-Vlachovice (CZE)
7 SHARP BROOK (CZE), 11 Stanislav Georgjev 58.0 Stáj Latén (CZE)
8 PRAAN (GB), 4 dž. Jaroslav Línek 61.5 EKOLS Skalica, s.r.o.
9 ISKAN (HUN), 5 dž. Peter Hodáň 52.0 Go Go Racing (AUT)
10 VAN DAMME, 9 Michal Abík 57.0 ARS Invest Zimková
11 SOTSCHI, 5 žk. Ferdinand Kráner 52.0 EPM Petrus

Sharp Brook

About

You may also like...

Your email will not be published. Name and Email fields are required